Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Więcej wysyłamy i więcej dostajemy

Mowa o świątecznych widokówkach, listach i paczkach. Już rozpoczął się przedświąteczny ruch na poczcie. Mimo ogromnej popularności internetu i telefonii komórkowej, życzenia na Święta Bożego Narodzenia wciąż wiele osób chce wysłać najbliższym na tradycyjnej karcie pocztowej. Większy ruch notuje Rejonowy Urząd Poczty w Łomży powiedział nam dyrektor Andrzej Krzyszkowski. Aby życzenia doszły na czas, warto wysłać je trochę wcześniej – dyrektor Krzyszkowski radzi, aby odwiedzić Urząd Pocztowy najpóźniej 21 grudnia.


Pocztowcy radzą także, aby przed wysłaniem prawidłowo zaadresować przesyłkę.
A dzisiaj w Łomży był Dzień Pisania Listów. W Urzędzie Pocztowym nr 1 można było napisać świąteczne życzenia, wysłać korespondencję, a nawet zrobić sobie zdjęcie i umieścić je na karcie pocztowej. Życzenia pisali w Łomży przedstawiciele władz Miasta, łomżyńskich mediów oraz mieszkańcy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę