Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Noworoczny Dar Serca po raz szósty

Kolejne gimnazja i gimnazjaliści z regionu dołączają do kwesty „Noworoczny Dar Serca”. Pomysł organizacji kwesty pod hasłem „Nie przechodź obojętnie” zrodził się wśród uczniów gimnazjum nr 8 w Łomży. Z biegiem lat pomysł ten podchwycali także inni. W najbliższej – 2 stycznia 2005 roku od wczesnych godzin porannych do wieczora na ulicach i w pobliżu kościołów Diecezji Łomżyńskiej kwestować będą uczniowie gimnazjów z Łomży, Piątnicy, Miastkowa, Ciechanowca, Zambrowa, Stawisk, Grajewa, Śniadowa, Wizny, Puchały, Wygody, Kupisk, Małego Płocka, Pruszek. W VI edycji Kwesty „Noworoczny Dar Serca” po raz pierwszy wezmą udział także gimnazjaliści z Jedwabnego i Nowogrodu.


W pięciu edycjach kwesty zebrano ponad 100 tysięcy złotych, które w całości trafiły na wsparcie leczenia dzieci chorych i niepełnosprawnych.
Honorowy patronat nad akcją pełni Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Stanisław Stefanek.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę