Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Narew

Swoją działalność zainaugurowało stowarzyszenie inicjatyw społecznych Narew w Łomży. Promocja i pomoc w rozwoju samorządom lokalnym z regionu to główny cel organiwzacj. Cel którego realizacja może mieć duży wpływ na życie polityczne i społeczne miasta. Członkami stowarzyszenia są przedstawiciele różnych wpływowych zawodów - lekarze, prawnicy, przedsiębiorcy. Ludzie, którzy od dawna już planowali ujednolicenie działań na rzecz rozwoju regionu. Pomimo, że – jak podkreśla prezes stowarzyszenia, dyrektor łomżyńskiego szpitala – Marian Jaszewski – ludzie są z różnych opcji politycznych.

Stowarzyszenie chce dyskutować na temat przyszłości regionu z krajową czołówką polityków i ekspertów w dziedzinie gospodarki.
W planach stowarzyszenia jest powołanie jego oddziałów w poszczególnych miastach regionu, jak Kolno czy Zambrów. Swój udział w stowarzyszeniu Narew deklaruje też silna grupa białostoczan.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę