Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Wigilia u Amazonek

Łomżyńskie Amazonki spotkały się przy świątecznym stole. Spotkanie zorganizowano w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Świętego w Łomży. Jak powiedziała Anna Dąbrowska prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym to już 12 wspólna wigilia amazonek. Dzieląc się świątecznym opłatkiem członkinie stowarzyszenia życzyły sobie zdrowia, radości i wytrwania w walce z chorobą.


Przed wigilią amazonki uczestniczyły we Mszy świętej, którą odprawił proboszcz parafii ksiądz Andrzej Godlewski, który jest także duchowym opiekunem Stowarzyszenia. Dodać należy, że w tej chwili w łomżyńskim Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym działa 40 pań.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę