Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

"Stokrotka" otwarta

Na uroczystość oficjalnej inauguracji działalności największego w Łomży supermarketu przybyli przedstawiciele władz miasta, firm, które będą miały swoje punkty w galerii oraz lokalne media. Nie zabrakło też dużej grupy łomżan, którzy z niecierpliwością oczekiwali na możliwość dokonania pierwszych zakupów w nowym sklepie. Nie było nam łatwo - tak o powstaniu "Stokrotki" w Łomży mówił podczas otwarcia vice prezes firmy Elpro Witold Sarzyński. Nowy obiekt handlowy po przecięciu wstęgi poświęcił proboszcz parafii Krzyża Świętego w Łomży ksiądz Andrzej Godlewski.


Łomżyńska stokrotka to 40-sty punkt tej sieci w Polsce. Budynek został przygotowany w błyskawicznym tempie. Prace związane z wykopaniem fundamentów rozpoczęły się dokładnie 11 maja. 15 listopada budowa została już zakończona.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę