Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Jutro otwarcie supermarketu w Łomży

Jutro zostanie otwarty w Łomży supermarket Stokrotka. Właściciel budynku wybudowanego u zbiegu ulic Zawadzkiej i Piłsudskiego, otrzymał już z nadzoru budowlanego pozwolenie na użytkowanie obiektu. Budynek został przygotowany w błyskawicznym tempie. Budowa dwóch skrzydeł supermarketu trwała zaledwie pół roku. Równocześnie z inwestycją miały być przeprowadzone prace związane ze zmianą organizacji ruchu. Na to jednak nie zgodziły się władze miasta. Wiceprezydent Marcin Sroczyński argumentuje to prowadzonymi wcześniej remontami innych ważnych dla płynności ruchu ulic w Łomży.

Kilka miesięcy temu rozgorzała dyskusja w jaki sposób rozwiązać ewentualne problemy komunikacyjne. Pod uwagę można brać dwa rozwiązania. Budowę ronda lub skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Miasto przychyla się do pierwszego. Zainstalowanie świateł jest bowiem o wiele droższe. Jeżeli dojdzie do prac, to z powodu zimy prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. Zarząd miasta zdaje sobie jednak sprawę z problemów które napotkają kierowcy i piesi już od jutra. Jak mówi Sroczyński, wystąpią one niezależnie od tego w jakiej formie ruch byłby rozwiązany.
Supermarket staną w Łomży na placu u styku dwóch największych w mieście osiedli mieszkaniowych. Pikanterii sprawie dodaje również fakt, że inwestycje w supermarkety w Łomży wiązały się z przekazaniem przez właścicieli, pieniędzy na reorganizację ruchu w ramach tzw.: offsetu. Z punktu widzenie inwestora, lokalizacje jest bardzo dobra. Mieszkańcy ul. Księcia Janusza mogą mieć jednak problemy z płynnym dojazdem do swoich bloków.
Supermarket to jedna z najszybszych inwestycji jakie przeprowadzono w Łomży. Prace związane z wykopaniem fundamentów rozpoczęły się dokładnie 11 maja. 15 listopada budowa została już zakończona. Od tego momentu prowadzone są jedynie prace adaptacyjne i wizuali

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę