Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Czy będą ozdoby świąteczne na ulicach Łomży?

Okazały świerk stanął na starym rynku w Łomży. 18-sto metrowe drzewo przywieziono z lasów w okolicy Podgórza. Wymiary świerku spowodowały konieczność specjalnego umocowania na łomżyńskiej starówce przez pracowników zakładu zieleni miejskiej w Łomży - mówi Jarosław Koszewski z biura prasowego łomżyńskiego ratusza. Jak się dowiedzieliśmy, ozdobne lampki na świerku mają pojawić się dziś. Pod znakiem zapytania stoi natomiast świąteczna dekoracja miasta.


Zawieszone po raz pierwszy w ubiegłym roku dekoracje świetlne zostały bardzo zniszczone twierdzi Koszewski:
Jak powiedział Jarosław Koszewski władze miasta do połowy grudnia zdecydują, czy świąteczne iluminacje pojawią się w tym roku w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę