Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Odznaczenia dla krwiodawców

Wysokie odznaczenia państwowe i wyróżnienia otrzymali w piątek honorowi krwiodawcy z Łomży. Było to podsumowanie obchodów jubileuszu 85 lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. Uroczystości odbyły się w sali widowiskowej Teatru Lalki i Aktora. Jak podkreśla wiceprzewodniczący zarządu krajowego PCK, Sławomir Kaczyński dzisiaj określenie “honorowy dawca” jest szczególne aktualne, bowiem ci którzy oddają krew, ratującą życie innym, nie mają dziś żadnych wymiernych korzyści z tego tytułu. W sumie w łomżyńskim oddziale centrum krwiodawstwa zarejestrowanych jest 9 tys osób. Każdego roku regularnie, krew oddaje blisko 2 tys osób.


Polskie Czerwony Krzyż to nie tylko akcje promujące krwiodawstwo. Kilka razy w roku stowarzyszenie, współorganizuje również zbiórki odzieży i funduszy dla najbardziej potrzebujących osób w kraju i za granicą.
Stowarzyszenie Polski Czerwony Krzyż powstało w 1919 roku. Jako organizacja charytatywna w tym samym roku zostało przyjęte do organizacji Międzynarodowego Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Uczestniczy w prowadzeniu akcji humanitarnych w kilkudziesięciu krajach świata.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę