Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Podróże coraz bardziej niebezpieczne

Lawinowo wzrasta liczba wypadków i kolizji na drogach Łomży i powiatu łomżyńskiego – alarmują policjanci. Z opublikowanej przez nich analizy bezpieczeństwa i porządku na drogach wynika, że w okresie od stycznia do końca października 2004 roku wydarzyło się tu znacznie więcej wypadków niż w całym 2003 roku. W tym roku w niemal 1200 kolizjach i wypadkach zabitych zostało 17 osób. Rok wcześniej wypadków było o ponad sto mniej, a w ich wyniku śmierć poniosło 14 osób. W tym roku wzrosła liczba wypadków na wszystkich drogach wylotowych z Łomży i na niemal wszystkich głównych miejskich ulicach. Mniej wypadków niż przed rokiem – o dwa - zanotowano jedynie na ulicy Zawadzkiej.

Głównymi przyczynami wypadków są nieprawidłowo wykonywane manewry i nadmierna prędkość. Policjanci alarmują i proszą o rozwagę. Liczba samochodów na drogach gwałtownie wzrasta, a szerokość dróg praktycznie nie zmienia się od lat.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę