Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

IX Łomżyńskie Dni Społeczne

Wieczorem wspomnień o nieżyjących biskupach diecezji łomżyńskiej rozpoczęły się wczoraj 9-te Łomżyńskie Dni Społeczne. Spotkania i konferencje zorganizowała Akademia Społeczna wspólnie z Wyższą Szkołą Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Bogdana Jańskiego w Łomży. Tematem przewodnim tegorocznych Łomżyńskich Dni Społecznych są postacie Biskupów związanych z regionem, ich wkład w życie społeczne, polityczne i religijne. Wczoraj odbył się specjalny panel dyskusyjny-wspominano biskupów. Przybyłych na ten wieczór przywitał kanclerz Wyższej Szkoły Zarządzania i przedsiebiorczości im. B Jańskiego w Łomży Michał Piskorz

Podczas wieczoru wspomniano sylwetkę m.in. Biskupa Mikołaja Sasinowskiego przybliżył zebranym ksiądz Biskup Tadeusz Zawistowski.
Dziś kolejny dzień Łomżyńskich Dni Społecznych. Rozpoczęła go o 10 Msza Święta w intencji zmarłych Biskupów diecezji łomżyńskiej w kaplicy WSD w Łomży, natomiast w godzinach 11-14 przewidziana jest konferencja popularno-naukowa. O pracy i działalności Biskupów mówić będą m.in. Rektor i wykładowcy Seminarium, historycy m.in. z IPNU-u z Uniwersytetu Warszawskiego, oraz prelegenci z Łomży.
Wystąpienia zaproszonych gości odbywają się w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę