Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Mogą runąć kolejne balkony w Łomży

Prawie wszystkie balkony przy Dmowskiego w Łomży mogą się zawalić. Tak wynika z ustaleń ekspertów z politechniki białostockiej. Miejskie Przedsiębiorstwo gospodarki Komunalnej i mieszkaniowej w Łomży otrzymało dziś ostateczne wyniki ekspertyzy dotyczącej konstrukcji balkonów w blokach przy ulicy Dmowskiego. Ekspertyzę przeprowadzono po tym, jak pod koniec sierpnia spadł jeden z balkonów w bloku numer 4. Wyniki specjalistycznych badań nie są optymistyczne praktycznie wszystkie badane balkony maja wadliwą konstrukcję - powiedział Radiu Nadzieja Marek Olbryś dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

W związku z wynikami ekspertyzy Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży podjęło decyzję o zakazie wychodzenia na balkony we wszystkich blokach przy Dmowskiego. Mieszkańcom nie będzie wolno też poruszać się po terenie w pobliżu balkonów.
Jak powiedział Marek Olbryś taki zakaz będzie obowiązywał do końca tego roku. W tym czasie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży złoży wniosek w sprawie naprawy do nadzoru budowlanego. Usunięcie wad balkonów metodą podaną przez ekspertów nastąpi prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę