Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 sierpnia 2022 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Są pieniądze na działalność gospodarczą

Dodatkowe 120 tysięcy złotych ma Powiatowy Urząd Pracy w Łomży. Środki przekazało Ministerstwo Pracy. Łomżyński zatrudniak pieniądze przeznaczył na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne. Mogą one otrzymać dotację do wysokości 500 procent przeciętnego wynagrodzenia – to jest maksymalnie około 11 tysięcy złotych. Są jednak warunki – bezrobotny musi podpisać specjalną umowę i zobowiązać się, że działalność gospodarczą będzie prowadzić przez co najmniej 2 lata powiedziała radiu nadzieja dyrektor PUP w Łomży, Mieczysław Bieniek.


A bezrobotny, który prowadzi działalność, za pieniądze z Urzędu Pracy będzie mógł na przykład kupić komputer czy inny sprzęt potrzebny do pracy. Jeżeli zakupu, do którego zobowiązał się we wniosku nie zrobi, dotację będzie musiał zwrócić.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę