Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Są pieniądze na działalność gospodarczą

Dodatkowe 120 tysięcy złotych ma Powiatowy Urząd Pracy w Łomży. Środki przekazało Ministerstwo Pracy. Łomżyński zatrudniak pieniądze przeznaczył na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne. Mogą one otrzymać dotację do wysokości 500 procent przeciętnego wynagrodzenia – to jest maksymalnie około 11 tysięcy złotych. Są jednak warunki – bezrobotny musi podpisać specjalną umowę i zobowiązać się, że działalność gospodarczą będzie prowadzić przez co najmniej 2 lata powiedziała radiu nadzieja dyrektor PUP w Łomży, Mieczysław Bieniek.


A bezrobotny, który prowadzi działalność, za pieniądze z Urzędu Pracy będzie mógł na przykład kupić komputer czy inny sprzęt potrzebny do pracy. Jeżeli zakupu, do którego zobowiązał się we wniosku nie zrobi, dotację będzie musiał zwrócić.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę