Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

16 nagród dla łomżyńskich nauczycieli

Prezydent Łomży jak co roku przed Dniem Edukacji Narodowej – wskazał wyróżniających się pedagogów. Każdy z nich otrzymał nagrodę w wysokości 1450 złotych. 16 nauczycieli i dyrektorów spośród ponad tysięcznej grupy, która pracuje w Łomży, wybrała specjalna komisja złożona z przedstawicieli miasta i związków nauczycielskich.

Łomżyńska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w 1 Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. Nauczycieli witała młodzież, która specjalnie dla nich przygotowała krótkie wystąpienie.
W łomżyńskich szkołach i przedszkolach pracuje 1100 nauczycieli. Jutro – w Dniu Edukacji Narodowej – większość ma wolne. Pracować mają tylko pedagodzy w przedszkolach.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę