Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Teatr wrócił z Brześcia...

Bez nagrody, ale w dobrych nastrojach wrócili łomżyńscy aktorzy z Brześcia na Białorusi. Odbył się tam Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Biała wieża”. To jeden z największych festiwali na wschodzie. Przyjechało około 20 teatrów z Polski i zagranicy. Łomżyński Teatr Lalki i Aktora zaprezentował spektakl „Opowieść o Lejzorku Rojtszwańcu”. Jego reżyserem jest Jarosław Antoniuk – dyrektor Teatru, który nie ukrywa, że nagroda by się przydała.

„Opowieść o Lejzorku Rojtszwańcu”, którą aktorzy przedstawili publiczności w Brześciu, prezentowana była już około 50 razy. Spektakal zrealizowany została 2 lata temu. Jest widowiskiem dla młodzieży i dorosłych, porusza aktualny temat tułaczki, pragnień człowieka, mówi o aktualnych zagrożeniach jakie niesie polityka i cywilizacja. Po raz kolejny łomżyńscy aktorzy zaprezentują to przedstawienie w Toruniu – na festiwalu teatralnym, na który wyjadą za 2 tygodnie. Może tym razem przyjadą z nagrodą...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę