Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Będą grzać!

Są już pierwsze decyzje administratorów budynków o rozpoczęciu ogrzewania. Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa jako jedna z pierwszych w regionie zdecydowała, że sezon grzewczy czas zacząć. O postanowieniu poinformowała Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Łomży, które zacznie dogrzewać mieszkania ŁSM od 1 października.


"Nie możemy dłużej czekać" - powiedział z-ca prezesa spółdzielni, Jerzy Brodziuk. Sobota i niedziela mają być w regionie bardzo zimne, stąd decyzja o rozpoczęciu "grzania" od piątku.
Decyzję o rozpoczęciu ogrzewania podjęła również Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa w Łomży. Ciepłe kaloryfery będą również od piątku. Także w tym tygodniu przyjemnie ma być w mieszkaniach Spółdzielni Mieszkaniowej Jedność w Łomży.
Podobnie jest w regionie. Decyzję o rozpoczęciu grzewczego sezonu podjęła już m.in. Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, a w Kolnie ciepłe kaloryfery są już od wczoraj.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę