Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Jest nowy dziekan zambrowski

Ks. Prałat Jerzy Samsel jest nowym dziekanem zambrowskim i proboszczem parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Na stanowiska ks. Samsela powołał Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek. Zastapił on niedawnego zmarłego ks. Prałata Jana Lucjana Grajewskiego. Ks. Prałat Jerzy Samsel ma 47 lat, pochodzi z Ostrowii Mazowieckiej. Na kapłana został wyświecony 26 maja 1984 roku przez biskupa Juliusza Paetza. Był wikariuszem w parafii Czerwin, następnie wyjechał do USA, gdzie pełnił posługę duszpasterską do 1993 roku.

Już w Polsce był redaktorem naczelnym Tygodnika “Głos Katolicki”. Ks. Jerzy Samsel od 1999 roku był dyrektorem administracyjnym Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży. Teraz funkcję tę przejmie ks Dariusz Dąbrowski, który od pracował w Sądzie Biskupim, pełniąc funkcję notariusza.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę