Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Uwaga na 'lewe mleko'

“Nie sprawuję nadzoru weterynaryjnego nad grupą rolników zajmujących się sprzedawaniem mleka prosto do domu. Dostawcy mleka surowego działający pod nazwą Grupa Rolników nie figurują w moim rejestrze.” Takie oświadczenie wydał powiatowy lekarz weterynarii w związku z pojawiającymi się na klatkach chodowych ogłoszeniami o handlu mlekiem. Dr Marian Czerski, który jako jedyny może wydać takie pozwolenie oświadcza, że go nie wydawał. Nie otrzymał też zawiadomienia - aby komukolwiek udzielono takiego zezwolenia w innym powiecie.


Komunikat otrzymały niektóre łomżyńskie media oraz prezesi Perspektywy i Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z prośbą o opublikowanie go na tablicach ogłoszeń. Jednocześnie powiatowy lekarz weterynarii ostrzega osoby, które kupiły, bądź mają zamiar kupić mleko z niewiadomego miejsca pochodzenia o zagrożeniu dla zdrowia po spożyciu takiego mleka.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę