Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Daliśmy ponad 800 kg żywności dla ubogich...

Ponad 800 kg produktów żywnościowych zebrała Caritas Diecezji Łomżyńskiej. W sobotę w 10 sklepach na terenie Łomży stali wolontariusze szkolnych i parafialnych zespołów Caritas. Do koszy zbierali trwałe produkty, które mogą trafić na świąteczne stoły najbardziej potrzebujących.

Łomżanie po raz kolejny pokazali swoją ofiarność. Najchętniej przekazywali mąkę, makaron, kaszę, ryż, cukier, oleje i tłuszcze, wyroby cukiernicze oraz konserwy. Zapełniły się także puszki Caritas – klienci sklepów wrzucili do nich łącznie 912 zł. To była pierwsza Wielkanocna Zbiórka Żywności w tym roku, a kolejna już za tydzień 4 kwietnia. Dary jeszcze przed świętami trafią do najbardziej potrzebujących.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę