Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Dopłata za ogrzewanie

Tylko ponad 250 osób będzie musiało dopłacić za ogrzewanie. Takie są wyniki rozliczenia sezonu grzewczego 2003/2004 w Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa w Łomży. W Spółdzielni okres rozliczeniowy zakończył się pod koniec sierpnia. Na ponad 4 tysiące mieszkań większość nie wykorzystała w pełni zaliczek na co i otrzyma zwrot – dopłacić będzie musiało dokładnie 257 mieszkańców Perspektywy – o pół tysiąca mniej niż przed rokiem – mówi Zbigniew Szponarski.


Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa swoje rozliczenia za centralne ogrzewanie mają odbierać indywidualnie – ale dopiero od 10 września. Aby nie zrobił się tłok, spółdzielnia dla każdego bloku przygotowała terminarz odbioru rozliczenia.
Rozliczenia za co mieszkańcy Perspektywy będą moli odbierać w siedzibie Spółdzielni przy ul. Kazańskiej w pokoju nr 15 od godz. 8-00 do 15-00. Mieszkańcy największej w mieście Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na rozliczenia ogrzewania będą musieli poczekać jeszcze miesiąc. Mówi z-ca prezesa ŁSM Jerzy Brodziuk.
Spółdzielnia szacuje, że będą spore zwroty za ogrzewanie. Mieszkańcy będą mogli je przeznaczyć na zapłatę czynszu lub też wypłacić w kasie spółdzielni

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę