Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Współdziałanie kościoła i państwa

To bardzo bogata problematyka – my dotknęliśmy tylko niektórych wątków” – mówili uczestnicy konferencji naukowej w Łomży. Konferencja zakończyła się w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Prelegentów, gości i słuchaczy pożegnał gospodarz spotkania Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek. “Część informacji zejdzie do środowisk parafialnych przez naszych księży” – powiedział ks. Biskup. A tematów było kilka. Profesorowie znawcy prawa mówili w Łomży m.in. o Funkcjach wychowawczych, prokreacyjnych rodziny w prawie kanonicznym polskim, o małżeństwie – jako podstawie rodziny.

Dwudniową konferencję opatrzono hasłem Współdziałanie Kościoła i Państwa na rzecz rodziny”. Gośćmi spotkania byli m.in. ks. prof. Józef Krukowski prezes Stowarzyszenia Kanonistów Polskich, ks. Prof. Wojciech Góralski z Uniwersytetu kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz ks. Biskup Prof. Andrzej Dzięga z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę