Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Wybili szybę burmistrzowi

Czy to kolejny niezadowolony wyborca? Burmistrz Stawisk Marek Waszkiewicz ma zniszczony samochód. Ktoś wybił szybę i porysował pojazd ostrym narzędziem. Kto to był – burmistrz podejrzewa, że aktu wandalizmu dopuścił pracownik Urzędu Miasta w Stawiskach, którego Waszkiewicz zawrócił z pracy, gdy wyczuł od niego alkohol. “Była to prawdopodobnie zemsta” - twierdzi burmistrz.

Burmistrz Stawisk twierdzi, że był to pierwszy siłowy przypadek zemsty na jego osobie i mieniu. Wcześniej – przypomnijmy, grupa mieszkańców domagała się odwołania Burmistrza Marka Waszkiewicza. Kilka osób zawiązało komitet referendalny, zebrało podpisy i doprowadziło do referendum. Pod koniec maja do urn poszło około 2 procent wyborców.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę