Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Rozbudowa Urzędu Celnego w Łomży

Na razie improwizujemy – warunki są trudne i dla podmiotów i dla pracowników, ale będą lepsze – mówi szef łomżyńskiego Urzędu Celnego. Rozpoczęła się rozbudowa Urzędu i oddziału Celnego. Remontowane są budynki przy ul. Poznańskiej 156 w Łomży, gdzie w tej chwili mieści się placówka. Jak mówi Naczelnik Krzysztof Grygo, po rozbudowie Urząd i Oddział Celny w Łomży będzie spełniać standardy europejskie. Cała inwestycja ma kosztować 16 milionów 350 tysięcy złotych.

Ale będzie on gotowy dopiero w połowie 2006 roku. Prace już ruszyły. Do końca tego roku przebudowa Urzędu i oddziału Celnego pochłonie blisko 4 miliony złotych.
Urząd Celny w Łomży działa od blisko 13 lat, ale budynek przy Poznańskiej stał się własnością Izby Celnej w Białymstoku – której podlega łomżyńska placówka - dopiero w 2001 roku. Od tamtej pory trwają starania o rozbudowę Urzędu w Łomży. Jeżeli tylko warunki się poprawią, to jest szansa na zdobycie dużej rzeszy nowych petentów - mówił na konferencji prasowej Z-ca dyrektora Izby Celnej w Białymstoku Jan Kalisz
Urząd Celny w Łomży będzie się rozbudowywać i przyjmować nowych pracowników. W ubiegłym roku placówka zatrudniła 12 osób. W tej chwili ma około 40-stu pracowników, do końca 2005 roku ich liczba ma się podwoić.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę