Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Ruszył skup ziemniaków w Pepeesie

Jest to pierwsza kampania przygotowywana przez firmę według rzeczywistości i zasad obowiązujących w Unii Europejskiej. W tym roku łomżyńska spółka zamierza skupić 151 tysięcy ton ziemniaków - to o około 40 tysięcy ton mniej niż w roku poprzednim. W ubiegłym roku ziemniaki do zakładu dostarczało około 6 tysięcy rolników w tym umowy kontraktacyjne podpisano ze znacznie mniejszą liczbą plantatorów. Prezes Firmy Franciszek Droździel mówił w Radiu Nadzieja, że jest to spowodowane przede wszystkim obowiązującymi w Unii limitami produkcyjnymi.

W tym roku po raz pierwszy w historii skupu organizowanego przez Pepees, będzie on prowadzony tylko w Łomży. Firma by móc konkurować skutecznie z firmami zachodnimi musiała obniżyć koszty a co za tym idzie zlikwidować kilkanaście terenowych punktów skupu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę