Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Podwodny swiat można oglądać w Drozdowie

Główne zdjęcie
fot. JCh (archiwum)

Nie tylko same ryby ale również roślinność pochodzącą z odległych zakątków świata możemy podziwiać od dziś w Drozdowie. W piąteo nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy akwarystycznej „ Podwodny świat pięciu kontynentów”.Wystawę w Muzeum Przyrody tworzy 25 akwariów o pojemności do 500 litrów.

Wypełnione są one przedstawicielami ichtiofauny Azji, Ameryki Południowej, Australii, Afryki i Europy. Autorem scenariusza i wykonawcą aranżacji jest dr Roman Pawlak z UMK w Toruniu. Powiedział nam kilka słów na temat wystawy...

Należy wspomnieć, że pomysłodawcą oraz początkowym realizatorem pomysłu był nieżyjący już Dyrektor Muzeum Mirosław Grużewski. Wystawa jest największą tego typu w regionie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę