Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Hanka Bielicka znów była w Łomży...

Główne zdjęcie
fot. Karol Babiel

Kapelusze z piórami i wieczorowe suknie ozdobione błyszczącymi cekinami z kolekcji Hanki Bielickiej już w Łomży. Najsłynniejsza Łomżynianka znów odwiedziła swoje rodzinne miasto - w Centrum Katolickim trwają przygotowania do uruchomienia pokoiku Pani Hanki. Jak powiedziała nam aktorka pomysł utworzenia saloniku wyszedł od dzieci, które chciały zachować artystkę w pamięci. "To dobry i pozbawiony sztuczności pomysł" - powiedziała Hanka Bielicka - "Gdzie jak nie w Łomży zostawię część swojej imponującej garderoby".

Dodajmy, że w saloniku Hanki Bielickiej oprócz przepięknych kostiumów będzie można również obejrzeć portrety i karykatury aktorki wykonane przez dzieci z łomżyńskich szkół.
Foto: fot. Karol Babiel
Foto: fot. Karol Babiel
Foto: fot. Karol Babiel
Foto: fot. Karol Babiel
Foto: fot. Karol Babiel
Pokrewne (tag): hanka bielicka

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę