Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Zbytnie gadulstwo podczas sesji nie wskazane.

Łomżyńscy radni zdecydowali, że Przewodniczący Rad Osiedli nie będą pytać i zabierać głosu bez zgody Rady Miejskiej. A tego domagali się przewodniczący niemal wszystkich rad osiedlowych w Łomży. Do przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Jaroty skierowali więc pismo, w którym domagali się większego prawa głosu podczas obrad. Chodziło o zmianę 2 paragrafów miejskiego statutu, które – ich zdaniem – ograniczały możliwości powiedzenia tego, co ważne jest dla mieszkańców. „Nie neguję współpracy z radami osiedli” - mówi Przewodniczący rady Miejskiej Jan Jarota. Jego zdaniem - obecność przewodniczących podczas sesji i udzielanie im głosu za zgodą radnych, jak było do tej pory, nie szkodzi demokracji.


"Zbytnie duskutowanie i gadulstwo podczas sesji nie jest wskazane" - mówi Jarota i podkreśla, że dotychczasowe przepisy w tej sprawie nie ograniczają wolności słowa. Za zwiększeniem możliwości przewodniczących rad osiedli odzywania się i pytania podczas sesji był tylko 1 radny. Przeciwko pomysłowi opowiedziało się 12 radnych, 4 wstrzymało się od głosu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę