Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Nominacje w PWSIiP

Kolejnych pracowników ma Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Rektor uczelni prof. Kazimierz Pieńkowski wręczył nominacje pracownikom administracji i dyrektorom Instytutu Przedsiębiorczości. „To instytut przewodni uczelni – bo naszym głównym działaniem jest rozwój gospodarczy, czyli tworzenie małych i średnich przedsiębiorstw” - powiedział profesor Pieńkowski. Nominacje nowym pracownikom wręczał w łomżyńskim Ratuszu.

Dyrektor Instytutu Przedsiębiorczości ma zajmować się bezpośrednią współpracą z wójtami, burmistrzami i prezydentami, która ma stworzyć warunki do uruchamiania małych i średnich przedsiębiorstw w poszczególnych gminach. Bogusław Plawgo, który został dyrektorem Instytutu, mówi, że dobra uczelnia powinna pełnić podwójną funkcję: dydaktyczną – czyli uczyć studentów, ale powinna stać się także ośrodkiem ożywienia intelektualnego i gospodarczego.
I tą wiedzę mają przekazywać samorządom studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. Ilu będzie studentów – okaże się w połowie września. Do 14.09 będzie trwał nabór. Do tej pory swoje podania złożyło około 160 osób. Większość to mieszkańcy Łomży i gmin byłego województwa łomżyńskiego.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę