Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Tylko jeden kandydat na szefa łomżyńskiego Wydziału Oświaty

Piotr Lewandowski z Ostrowii Mazowieckiej chce zostać Naczelnikiem Wydziału Oświaty. Tylko on zgłosił się do konkursu ogłoszonego przez Urząd Miejski w Łomży. Piotr Lewandowski ma 40 lat, jest emerytowanym żołnierzem. Ukończył studia wyższe na kierunku historia i podyplomowe studia edukacji obronnej i zarządzania kryzysami. Odbył się pierwszy etap konkursu na Naczelnika – komisja stwierdziła, że oferta jest niekompletna i trzeba ją uzupełnić.


Jak nieoficjalnie mówi się w Ratuszu, Lewandowski Naczelnikiem Wydziału Oświaty raczej nie będzie, poszukiwany jest kandydat najlepiej z Łomży z doświadczeniem w zarządzaniu oświatą. A rok szkolny za pasem...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę