Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

XIV kongregacja Gloriosa Trinita

W Łomży spotkali się członkowie katolickiej wspólnoty charyzmatyczno-ewangelizacyjnej Gloriosa Trinita. W sobotni wieczór sala dawnego urzędu wojewódzkiego wypełniła się modlitwą i członkami lub sympatykami ruchu, których była tak wielu, że do ostatniego miejsca wypełnili widownię. Przyjechali członkowie ruchu z Polski i zagranicy. - Łomża stała się nowym Koryntem jeśli chodzi o wiarę - powiedział podczas spotkania ks. Andrzej Święciński założyciel Gloriosy. Dodał, że kongregacja to wielkie święto kościoła łomżyńskiego.

Ksiądz Święciński przyjechał do Łomży z członkami ruchu z Mediolanu i San Benedetto. W 15. osobowej grupie Włochów znaleźli się m.in. założyciele wspólnoty. Z Białorusi pod opieką ks. Józefa Hańczyca przyjechała 25. osobowa grupa dorosłych i młodzieży.
Przypomnijmy - katolicka wspólnota charyzmatyczno-ewangelizacyjna Gloriosa Trinita powstała w 2000 roku we Włoszech. Cztery lata później ruch trafił do Polski dzięki staraniom ks. Andrzeja Święcińskiego. Polskie ogniwo tego ruchu skupia już kilkaset osób i znajduje się w łomżyńskiej parafii Miłosierdzia Bożego. Ruch Gloriosa Trinita jest obecny we Włoszech, w Polsce, Hiszpanii, Brazylii i na Białorusi.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę