Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 08 lipca 2020 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Pijani za kierownicą

Rekordową liczbę 63 nietrzeźwych kierowców zatrzymali policjanci na terenie województwa podlaskiego w niedzielę. Większość z nich to policyjnej akcji pod kryptonimem „dyskoteka”. Funkcjonariusze biorący udział w akcji mieli za zadanie skontrolować samochody wyjeżdżające z większych dyskotek naszego województwa. Łącznie policjanci zatrzymali do kontroli ponad 800 pojazdów. Okazało się że w 45 przypadkach za ich kierownicami siedzieli pijani. Swoistym rekordzistą okazał się 31-letni mieszkaniec gminy Orla, który w wydychanym powietrzu miał ponad 3,5 promila alkoholu.


Brakiem odpowiedzialności popisał się też 20-letni mieszkaniec Łomży. Wspólnie z kolegami wybrał się na nocną eskapadę po Augustowie. Kierowana przez niego toyota na ul. Nowomiejskiej uderzyła w przydrożny słupek. Auto wywróciło się na dach. Jeden z pasażerów tego samochodu z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowca pojazdu „nadmuchał” prawie 1,5 promila alkoholu. Podczas nocnych działań policjanci za nieprawidłowości w stanie technicznym pojazdów zatrzymali 35 dowodów rejestracyjnych. 78 kierowców za różnego rodzaju wykroczenia drogowe ukarano mandatami.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę