Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Likwidacja linii autobusowych w Łomży

Główne zdjęcie
fot archiwum

Od 1 wrześnie nie będą już kursować autobusy linii nr 7, 16 i 17. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży decyzję tłumaczy względami ekonomicznymi. - Kursy na tych liniach przynosiły straty, bo prawie nikt niemi nie jeździł – mówi dyrektor MPK, Bogusław Szczech.

„7” kursowała na trasie Poniat-Łomża, natomiast „16” Nagórki-Czarnocin-Łomża. Autobus linii nr 17 jeździł z Dobrzyjałowa do Łomży. - Tam zostały uruchomione gimbusy gminne, które dowożą młodzież do szkół, stąd decyzja o zawieszeniu kursów – powiedział nam Bogusław Szczech. Dyrektor MPK liczy na oszczędności. - Zaoszczędzimy kilka tysięcy przejechanych kilometrów miesięcznie, wydamy mniej na paliwo – mówi.

Od poniedziałku pasażerów czekają jeszcze inne zmiany - część kursów zostało poprzestawianych. MPK radzi więc, aby odwiedzić swój przystanek i spisać godziny odjazdu autobusów. Informacji udziela też dyspozytor MPK pod numerem tel. 086 2160 335. q

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę