Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Prezydent RP ma odwiedzić walczący ze skutkami nawałnicy powiat wysokomazowiecki

Główne zdjęcie
Lech Kaczyński Prezydent RP

Lech Kaczyński ma przyjechać do Wysokiego Mazowieckiego ok. godz. 15-30, ma odwiedzić najbardziej poszkodowaną miejscowości w powiecie – Tybory Wólka. Wcześniej głowa państwa weźmie udział w posiedzeniu sztabu kryzysowego – mówi starosta wysokomazowiecki, Bogdan Zieliński.


Tybory Wólka w gminie Wysokie Mazowieckie i Gołasze Dąb gm. Kulesze Kościelne – to miejscowości, które szacują straty, na pewno będą milionowe - mówi starosta. W Tyborach-Wólce szkody są w 26 gospodarstwach, gdzie uszkodzonych lub zniszczonych jest 50 budynków. W nieco większej wsi Gołasze Dąb, uszkodzonych jest 10 domów i ponad 30 budynków gospodarczych.

Straty na ok. 2,5 mln zł oszacowała już gm. Szepietowo, szacunki trwają jeszcze w Czyżewie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę