Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Pierwsze Dni Śniadowa.

Już w sobotę Śniadowo koło Łomży będzie tętniło życiem. Odbędzie się festyn z okazji pierwszych dni miasta i gminy. Obchody zaplanowano na 16 sierpnia nieprzypadkowo. Dzień wcześniej do Śniadowa zjadą bowiem całe rodziny na odpust Wniebowzięcia NMP. To właśnie na mieszkańców i gości czekać będą liczne atrakcje i dobra zabawa.

W sobotę w Śniadowie wystąpią kabarety: Familijny Krzysztofa Bujanowskiego i „Koperkowa pierwsza dama RP”, przybyłych zabawiać będzie „Hanka Podlasianka i jej babeczki”. Odbędą sie konkursy tresury zwierząt i łapania koników na lasso, zaplanowano też pokaz iluzji Jerzego Kamieńskiego...
Będzie dużo muzyki – odbędzie się akordeonowe karaoke oraz występ muzyczny Agaty Werner. Dni Śniadowa zakończy zabawa pod gwiazdami z zespołem „Na Maxa”. Ma trwać do białego rana... Wszystkie imprezy odbywać się będą w sobotę 16 sierpnia przy boisku KS Śniadowo przy ul. Kolejowej. Na I Obchody Dni Śniadowa zaprasza wójt, Andrzej Zaremba.

Szczegółowy program:

 13.00- Kabaret Familijny Krzysztofa Bujnowskiego.
14.00-Konkursy: tresura zwierząt, łapanie koników na lasso, itd.
15.00-Pokaz iluzji Jerzy Kamieński znikające jaja.           
16.00-Kabaret „Koperkowa pierwsza dama RP”
17.00- Kochajmy Polskie przeboje
18.00-Akordeonowe karaoke
20.00-Hanka Podlasianka i jej babeczki
21.00-Występ muzyczny Agaty Werner
22.00- Zabawa pod gwiazdami, gra zespół: „NA  MAXA”


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę