Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Piknik dla niepełnosprawnych na 15-lecie oddziału PSD w Łomży

Do obchodów 15-lecia istnienia na ziemi łomżyńskiej przygotowują się członkowie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Obchody zaplanowano na sierpień i październik. W najbliższą sobotę rozpocznie je piknik dla niepełnosprawnych w Balikach koło Łomży.

Łomżyński oddział PSD powstał 10 września 1993 roku. Obchody 15-lecia istnienia rozpoczną się w najbliższą sobotę, 16 sierpnia letnim piknikiem dla osób niepełnosprawnych. W Ośrodku Caritas w Balikach będą mogli spotkać się chorzy na cukrzycę, ich rodziny a także wszyscy chętni. Czekać na nich będzie dobra zabawa, ale także rzetelna informacja o cukrzycy. W Balikach będzie można bezpłatnie wykonać badania. Od godz 12 do 15 będzie możńa poziom cukru, cholesterolu i zmierzyć ciśnienie, badania połączone z mikroedukacją prowadzić mają pielęgniarki stowarzyszenia - mówiła na antenie Radia Nadzieja prezes łomżyńskiego oddziału PSD, Teresa Gołębiewska. Caritas natomiast proponuje indywidualne poradnictwo dla osób niepełnosprawnych. W programie pikniku przewidziano także część integracyjną i rekreacyjną. - Będą ćwiczenia relaksacyjne i wspólna zabawa, przygrywać będzie muzyka Jana Suchodoły - zachęca Teresa Gołębiewska.

Do udziału w pikniku można się zgłaszać jeszcze dziś (wtorek 12 sierpnia) do siedziby oddziału PSD w Łomży w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Niemcewicza

Kolejne wydarzenia w ramach obchodów 15-sto lecia istnienia łomżyńskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w październiku. Będzie to wycieczka dla osób niepełnosprawnych na trasie Łomża- Tykocin-Choroszcz -Białystok oraz dziękczynna msza święta w katedrze łomżyńskiej. Główne uroczystości odbędą się 25 października w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę