Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Zakup podręczników szkolnych

Ruszyła sprzedaż podręczników i przyborów szkolnych. Wielu rodziców wykorzystuje ostatnie wakacyjne tygodnie, aby wyposażyć swoje dzieci w niezbędne akcesoria. Sen z powiek rodzicom spędza nie brak towarów w księgarniach i sklepach papierniczych, lecz ich ceny. W tym roku więcej zapłacimy za zeszyty i przybory do pisania, ze względu na wzrost podatku VAT-ceny podręczników pozostały na podobnym poziomie jak w roku ubiegłym. Zestaw dla ucznia klasy I-wszej podstawówki kosztuje ok 170 zł. Dla ucznia gimnazjum natomiast kosztuje 400 zł - mówi Jarosław Gałczyński z księgarni Atena w Łomży.

Jeśli doliczyć do tego koszt plecaka, stroju sportowego, kapci i kilku innych niezbędnych uczniowi rzeczy koszt wyprawki może zamknąć się średnio nawet w kwocie 600-ciuset złotych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę