Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Dziś Dzień Bezpiecznego Kierowcy

W dniu św. Krzysztofa - patrona kierowców do szczególnej ostrożności i życzliwości na drodze – zachęcają duszpasterz kierowców ks. Marian Midura oraz kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc, głaszając w ten sposób Dzień Bezpiecznego Kierowcy. Zdaniem inicjatorów akcji, to najwłaściwsza data w kalendarzu, by zastanowić się nad swoim zachowaniem za kierownicą - zacząć jeździć rozważniej i bezpieczniej. Do apelu przyłącza się też policja. Podkomisarz Anna Mandziuk z sekcji ruchu drogowego KMP w Łomży przypomina kierowcom, że na drodze jest wielu uczestników ruchu, szczególnie tych niechronionych (piesi, rowerzysci i motorowerzyści).

Anna Mandziuk dodaje, że przyczyną wielu wypadków drogowych jest najczęściej nadmierne zaufanie własnym umiejętnościom i możliwościom technicznym pojazdu. Policjantka przypomina też, że wyruszając w drogę każdy kierowca powinien być wypoczęty i trzeźwy. Warto też pamiętać o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego. Warto przypomnieć, że Dzień Bezpiecznego Kierowcy - po raz pierwszy był obchodzony 25 lipca 2006 roku.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę