Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Trzeci dzień marszu

Łomżyńska pielgrzymka wyrusza właśnie z Zieleńca, gdzie spędziała noc. Dzisiaj ma do pokonania 27 kilometrów. W drogę na Jasną Górę łomżyńscy pątnicy wyruszyli w dobrych nastrojach, są wypoczęci i najedzeni – a to dzięki gościnności mieszkańców miasteczek i wsi, przez które przechodzą – powiedział kierownik pielgrzymki, ks. Piotr Kapelański.


Dzisiaj na Jasną Górę wyruszyła już grupa wyszkowska. O godz. 6-00 odbył się wymarsz spod kościoła św. Wojciecha. Pątnicy będą maszerować przez Loretto i Jadów. Wieczorem wszystkie grupy 20-tej Łomżyńskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę spotkają się w Strachówce. O godz. 19-00 Mszę Świętą dla pątników ma odprawić Biskup Stanisław Stefanek. Msza będzie transmitowana na antenie Radia Nadzieja.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę