Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Dyrektor Chachaj odchodzi.

Prezydent Łomży ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej. Oznacza to, że po jedenastu latach kierowania z Orkiestrą pożegna się jej dotychczasowy dyrektor i dyrygent Tadeusz Chachaj. Przyczyną zmiany na stanowisku dyrektorskim jest wiek. Tadeusz Chachaj w marcu świętował 75 urodziny.


Kandydat na jego następcę zgodnie z ogłoszonymi wymaganiami powinien: posiadać wyższe wykształcenie muzyczne – na kierunku dyrygentura, mieć udokumentowany staż pracy- minimum 3 lata na stanowisku kierowniczym, lub udokumentowany dorobek artystyczny, a także powinien znać się na zarządzaniu i organizacji pracy orkiestry, umieć kierować zespołami ludzkim charakteryzować się dobrym stanem zdrowia. Oferty w Biurze Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego można składać do końca miesiąca.
Dodajmy, że Łomżyńska Orkiestra Kameralna działa od 1978 r. W jej repertuarze znajduje się muzyka zarówno Bacha i Straussa, jak i przeboje zespołów The Beatlesn i Dudka Suflera.

zobacz:
* Tadeusz Chachaj - dyrygent, dyrektor Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej
* Łomżyńska Orkiestra Kameralna
* Konkurs na stanowisko dyrektora naczelnego i artystycznego ŁOK w Łomży
210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę