Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

W łomżyńskim Urzędzie Skarbowym na razie bez czynnego protestu.

Związkowcy, na znak solidarności ze swoimi kolegami z Polski, wywiesili na budynku urzędu flagi. Do pracy przyszli normalnie i obsługują podatników. W wielu miastach Polski może być jednak problem ze złożeniem deklaracji podatkowej. Od dziś do 30 kwietnia związkowa "Solidarność" zorganizowała protest. Pracownicy mieli brać urlopy i oddawać krew. - W Łomży o takich formach protestu na razie nie słychać – zapewniał w porannej Rozmowie Radia Nadzieja Naczelnik US, Tadeusz Zysik.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży zapewnia, że PIT-y przyjmowane są na bieżąco. Okazuje się jednak, że podatnicy ze składaniem deklaracji się ociągają. W minioną sobotę, kiedy po raz kolejny skarbówka otworzyła swoje podwoje dla czekających na ostatnią chwilę, zeznania podatkowe złożyło tylko 140 osób. Tadeusz Zysik szacuje, że PIT-y powinno złożyć jeszcze ok. 4 tys osób.

PIT-y można składać lub przesyłać pocztą tylko do środy. Spóźnialskim grożą kary – od 120 do nawet ponad 2 tys zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę