Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

XIV Dni Kultury Chrześcijańskiej

Od środy do niedzieli Łomża będzie centrum kultury chrześcijańskiej. Już po raz 14. odbędą się tu Dni Kultury Chrześcijańskiej. Tegoroczny cykl imprez wypełnią głównie atrakcje muzyczne. Będą koncerty, musicale, zaplanowano też Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej oraz muzyczny turniej.

Dni Kultury Chrześcijańskiej rozpocznie akcent poetycki – w środę w Gimnazjum Publicznym nr 3 w Łomży odbędzie się III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poeci w sutannie”. Wieczorem w sali widowiskowej Szkół Katolickich uczniowie Liceum i alumni Wyższego Seminarium Duchownego wystawią musical pt: „Nie lękajce się”. Będzie to premierowy występ. Powtórzony zostanie jeszcze trzykrotnie – w czwartek i dwukrotnie w piątek.

Na uczestników Dni Kultury Chrześcijańskiej czekają także: w czwartek konferencja przygotowana przy współpracy z UKSW pt: „Święty Kościół Grzeszników”, w piątek wieczorem w katedrze Koncert Ewangelizacyjny zespołu IMAGO z wokalistką Sue Rinaldi, a w sobotę – Diecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej i koncert muzyczny zespołów seminaryjnych z Łomży, Białegostoku i Ełku. 14. Dni Kultury Chrześcijańskiej zakończy w niedzielę 4. Biały Rajd Pieszy ku pamięci Jana Pawła II oraz wieczorna Msza św. w katedrze. Po Mszy z koncertem wystąpią: Łomżyńska Orkiestra Kameralna, chóry łomżyńskie oraz Chór Cantylena z Ostrołęki i Chór Kameralny z Suwałk. Szczegółowy program dni można znaleźć w internecie na stronie www.kuria.lomza.pl

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę