Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Biskup Stanisław Stefanek zasłużony

Główne zdjęcie
Biskup Stanisław Stefanek

Biskup Łomżyński Stanisław Stefanek został odznaczony Medalem za Zasługi dla KUL. Odznaczenie zostanie wręczone pasterzowi Diecezji za tydzień podczas specjalnej uroczystości. Medal za Zasługi dla KUL to najwyższe odznaczenie jakie uczelnia może przyznać swoim profesorom.

W uzasadnieniu wniosku o przyznanie Medalu czytamy, że bp Stefanek od początku wspierał inicjatywę powołania Instytutu Nauk o Rodzinie w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Przyczynił się do powołania i zatwierdzenia kierunku nauk o rodzinie w Ministerstwie Szkolnictwa Wyższego. Brał czynny udział w przygotowaniu standardów nauczania na kierunku nauk o rodzinie popierając projekt przygotowany przez KUL. Dzięki inicjatywie bpa Stefanka nawiązała się też ścisła współpraca między Instytutem Studiów nad Rodziną UKSW a Instytutem Nauk o Rodzinie KUL. Biskup Stefanek otrzyma medal 17 kwietnia na KUL-u w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. W spotkaniu wezmą udział władze uczelni i zaproszeni goście, oprawę muzyczną zapewni Chór Akademicki KUL.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę