Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Kolno: Lepsza opieka ambulatoryjna

Na lepszą opiekę medyczną w nocy oraz w niedziele i święta mogą liczyć mieszkańcy Kolna. To za sprawą powstałego niedawno ambulatorium. Działa ono w Szpitalu Ogólnym w Kolnie. Swoje usługi ambulatorium świadczy od 1 marca. Zapewnia również wyjazdową opiekę medyczną po godzinie 18.00, gdy lekarze rodzinni kończą pracę. Wcześniej szpital był podwykonawcą usług dla pogotowia ratunkowego.

Teraz, po utworzeniu ambulatorium, całkowicie przejął opiekę medyczną nad pacjentami w nocy i święta. – mówi dyrektor Szpitala Krystyna Bargielska:

W ambulatorium przyjmują lekarze podstawowej opieki zdrowotnej. Zapewniona jest też pomoc pielęgniarska. W razie potrzeby pacjenci mogą skorzystać z konsultacji specjalistów zatrudnionych w szpitalu – chirurga, pediatry czy internisty. By uzyskać doraźną pomoc nie trzeba mieć skierowania. Staramy się zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę medyczną – zapewnia Krystyna Bargielska:

Lekarze w ambulatorium w Szpitalu Ogólnym w Kolnie przyjmują pacjentów w dni powszednie od 18 do 8 rano, w soboty, niedziele i święta przez całą dobę.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę