Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Turniej Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie w „Wecie”

Wiedzę o mleku i mleczarstwie będą prezentować uczniowie w Łomży. Uczestników 34 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Mleku i Mleczarstwie po raz pierwszy będzie gościł Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Dziś uczestnicy turnieju przyjadą do Łomży. Reprezentować będą 11 szkół kształcących młodzież w zakresie technologii żywności i przetwórstwa mleka między innymi z Białegostoku, Rypina, Lublina, Włoszczowej, Wysokiego Mazowieckiego, Wrześni czy Rzeszowa.

Czeka na nich trzy etapy turnieju – pisemny, praktyczny i ustny. Po etapie pisemnym z 43 uczestników jurorzy wybiorą reprezentacje do wykonania kolejnych zadań. Finaliści będą rywalizować o indeksy na Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w Olsztynie.

Warto podkreślić, że organizatorzy turnieju przewidzieli dla uczestników także ciekawe wykłady oraz imprezy integracyjne. Będzie też okazja do poznania Łomży i okolic oraz spotkań z ciekawymi ludźmi.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę