Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Święta były spokojne na drogach powiatu łomżyńskiego - podsumowuje policja

Najbardziej wypadkowy Wielki Piątek, potem spokojnie. Jak poinformowała Radio Nadzieja podkomisarz Anna Mandziuk z sekcji ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży w piątek tuż przed świątecznym weekendem miały miejsce 3 wypadki i 3 kolizje drogowe.

W świąteczny weekend na drogach powiatu łomżyńskiego było juz bardzo spokojnie. Policja w ramach akcji „Bezpieczny weekend” odnotowała tylko 5 kolizji drogowych. Jedna z nich została spowodowana przez nietrezźwego kierowcę. Był to jedyny nietrzeźwy kierujący zatrzymany w czasie świat przez łomżyńską policję. Spokojnie minął także lany poniedziałek.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę