Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Oddaj krew z Chrystusem

Oddaj krew z Chrystusem - tak parafia Krzyża świętego w Łomży zachęca do podzielenia się jednym z najcenniejszych leków. W niedzielę 9 marca w Centrum Katolickim przy parafii osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat i ważące co najmniej 50 kg będą mogły oddać krew. - Czas Wielkiego Postu, to dobry moment, aby zastanowić się nad posłannictwem Jezusa i tak jak On – oddać swoją krew dla innych - uważa proboszcz parafii Krzyża Świętego w Łomży ks. kanonik Andrzej Godlewski.

- Oddawanie krwi jest potrzebą stałą i warto o tym pamiętać. Nigdy nie wiadomo, czy nam nie będzie potrzebny dar anonimowej osoby w postaci symbolicznej kropli krwi – dodaje Tadeusz Babiel – honorowy krwiodawca i współorganizator akcji.
Akcja „Wielkopostny Dar Krwi” Parafii Krzyża Świętego w Łomży odbędzie się w niedzielę 9 marca. Krew będzie można oddać w godzinach od 8 do 13. Osoby zainteresowane udziałem w akcji powinny zabrać ze sobą dowód tożsamości. Należy pamiętać, że krwi nie mogą oddawać osoby, które chorowały na żółtaczkę, kiłę i AIDS, mają wysokie ciśnienie krwi, niedawno przeszły operację, przyjmują leki lub są uzależnione od alkoholu i narkotyków.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę