Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Szybciej rozliczają się z fiskusem

Już około 5,5 tys podatników z Łomży i powiatu łomżyńskiego złożyło zeznania podatkowe za 2007 rok. To o prawie 2 tys więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Z szybszego składania PIT-ów cieszą się urzędnicy, bo na sali obsługi klienta nie ma kolejek. A Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży, Tadeusz Zysik twierdzi, że jak tak dalej pójdzie, to w kwietniu– czyli w ostatnim miesiącu składania zeznań, przynajmniej w tym roku nie będzie już tak tłoczno.

Teraz najwięcej zeznań składają renciści i emeryci, którzy dostają informacje o dochodach uzyskanych w ubiegłym roku z ZUS i KRUS. Lada dzień kończy się okres, w którym pracodawcy muszą przekazać pracownikom PIT 11. - Mają na to czas tylko do końca lutego – przypomina Naczelnik Urzędu Skarbowego.

W łomżyńskim Urzędzie Skarbowym jest więcej złożonych zeznań podatkowych, ale też błędów w zeznaniach. Wielu podatników składa korekty PIT-ów, bo okazuje się, że zapomnieli o dodatkowych dochodach.

Podatnicy na rozliczenie się z fiskusem mają czas do końca kwietnia. Urzędnicy apelują, aby jak najszybciej składać deklaracje podatkowe tak, aby uniknąć kolejek. W ubiegłym roku do Urzędu Skarbowego w Łomży wpłynęło ok. 35 tys zeznań podatkowych. Gro składanych było w kwietniu...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę