Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

To będzie XX jubileuszowa pielgrzymka

Już tylko 10 dni pozostało do wymarszu łomżyńskich pątników na Jasną Górę. 1 sierpnia przed oblicze Królowej Polski z Łomży i Ostrołęki wyjdzie co najmniej kilkaset osób. Będzie to jubileuszowa 20 Piesza Pielgrzymka Diecezjalna na Jasną Górę. Jak podkreśla ks. Piotr Kapelański kierownik łomżyńskiej pielgrzymki w dalszym ciągu, w każdej parafii można zgłaszać swój udział. Pielgrzymka na Jasną Górę jest przede wszystkim wydarzeniem religijnym. To niezwykła forma wędrownych rekolekcji przeżytych w ciągu 14 dni.

Do udziału w pielgrzymce szczególnie mocno zachęca młodzież biskup łomżyński Stanisław Stefanek. W specjalnym liście biskup napisał: „W sposób szczególny zachęcam was ludzie młodzi, ponieważ jest to w znacznej mierze pielgrzymka młodych. Jesteście pełni sił i entuzjazmu. A tego potrzeba nie tylko na pielgrzymce, ale i we współczesnym świecie. Niech udział w pielgrzymce będzie dla was wezwaniem i wielką przygodą.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę