Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Uczniowie I LO przygotowali choinkę dla dzieci z Domu Dziecka

-J esteśmy wdzięczni, że tradycja pomagania wychowankom Domu Dziecka trwa. Wieczór choinkowy to ładny i ciepły gest dzielenia się swoim wolnym czasem z tymi, którzy najbardziej potrzebują zainteresowania – mówiła wczoraj w I LO w Łomży Jolanta Tesz zastępca dyrektora miejskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo -Wychowawczych. Okazją do spotkania młodzieży z gimnazjum i liceum im. Tadeusza Kościuszki z wychowankami domu dziecka była zorganizowana już po raz 44 – choinka noworoczna.


W tym roku spotkanie przebiegało nieco inaczej niż zwykle. W murach pierwszego ogólniaka pojawili się bowiem najstarsi wychowankowie Domu Dziecka. Przygotowano dla nich spektakl teatralny, dyskotekę, słodki poczęstunek i loterię fantową. -Spotkanie noworoczne to nie jedyna forma pomocy, jaką nasi uczniowie z własnej woli niosą do łomżyńskiego Domu Dziecka – podkreśla Katarzyna Lipska nauczycielka i opiekun Samorządu Uczniowskiego w I LO w Łomży.

Dodajmy, że obecnie w Zespole Placówek Opiekuńczo -Wychowawczych w Łomży przebywa 47-miu wychowanków w wieku od 4-ech do 17 lat.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę