Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pracownicy oświaty spotkali się przy wspólnym stole wigilijnym.

Chrystus uczy nas pokory, miłości, a przede wszystkim pokazuje, jak uczyć innych - mówił bp Tadeusz Bronakowski podczas spotkania pracowników oświaty. Dziś przy opłatku, kolędach i wzajemnych życzeniach spotkali się dyrektorzy szkół i przedszkoli, radni oraz zaproszeni goście. Bp Bronakowski przekazując życzenia przypomniał, że pracując w oświacie przede wszystkim trzeba pamiętać o dzieciach opuszczonych i zaniedbanych.


Uroczyste spotkanie opłatkowe pracowników łomżyńskiej oświaty odbyło się, w samo południe, w sali widowiskowej katolickiego gimnazjum i liceum ogólnokształcącego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Specjalny program artystyczny przygotowała grupa wokalna Soli Deo z zespołu Szkół Katolickich.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę