Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Gimnazjaliści kwestują

Nie przechodź obojętnie o to do mieszkańców regionu apelują dzisiaj gimnazjaliści. Trwa kwesta Noworoczny Dar Serca podczas której zbierane są pieniądze dla chorych i niepełnosprawnych dzieci. 9. edycja zbiórki zgromadziła przedstawicieli ponad 20 gimnazjów z byłego województwa łomżyńskiego.


Uczniowie stoją w pobliżu kościołów, sklepów i na ruchliwych ulicach m.in. w Łomży, Zambrowie, Wysokiem Mazowieckiem, Czyżewie, Szczuczynie, Miastkowie, Nowogrodzie, Ciechanowcu, Śniadowie, Piątnicy i Wiźnie. Mają specjalne identyfikatory, puszki i serduszka z logo akcji.

Kwestę po raz pierwszy 2 stycznia 2000 roku zorganizowało Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży. Tu co roku mieści się sztab zbiórki. Również tu w pierwszych dniach stycznia nowego roku spotkają się przedstawiciele gimnazjów uczestniczących w zbiórce aby zdecydować, kto dostanie pomoc. Potrzeby są ogromne – mówi Barbara Rybakiewicz z Komitetu Organizacyjnego Kwesty „Noworoczny Dar Serca”.

W ubiegłym roku padł rekord kwesty – gimnazjaliści zebrali ponad 43 tys zł. Czy dziś zbiorą więcej? Okaże się wieczorem, gdy rozpocznie się wielkie liczenie. „Kwesta Noworoczny Dar Serca Nie przechodź obojętnie” potrwa do godz. 19.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę