Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 grudnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Gimnazjaliści kwestują

Nie przechodź obojętnie o to do mieszkańców regionu apelują dzisiaj gimnazjaliści. Trwa kwesta Noworoczny Dar Serca podczas której zbierane są pieniądze dla chorych i niepełnosprawnych dzieci. 9. edycja zbiórki zgromadziła przedstawicieli ponad 20 gimnazjów z byłego województwa łomżyńskiego.


Uczniowie stoją w pobliżu kościołów, sklepów i na ruchliwych ulicach m.in. w Łomży, Zambrowie, Wysokiem Mazowieckiem, Czyżewie, Szczuczynie, Miastkowie, Nowogrodzie, Ciechanowcu, Śniadowie, Piątnicy i Wiźnie. Mają specjalne identyfikatory, puszki i serduszka z logo akcji.

Kwestę po raz pierwszy 2 stycznia 2000 roku zorganizowało Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży. Tu co roku mieści się sztab zbiórki. Również tu w pierwszych dniach stycznia nowego roku spotkają się przedstawiciele gimnazjów uczestniczących w zbiórce aby zdecydować, kto dostanie pomoc. Potrzeby są ogromne – mówi Barbara Rybakiewicz z Komitetu Organizacyjnego Kwesty „Noworoczny Dar Serca”.

W ubiegłym roku padł rekord kwesty – gimnazjaliści zebrali ponad 43 tys zł. Czy dziś zbiorą więcej? Okaże się wieczorem, gdy rozpocznie się wielkie liczenie. „Kwesta Noworoczny Dar Serca Nie przechodź obojętnie” potrwa do godz. 19.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę